RIEŠIME PROBLÉMY. MÁME VÝSLEDKY.

 

 

Naša práca

Advokátska kancelária Šiška & Advokáti vznikla spojením právnikov, ktorí pôsobili niekoľko rokov v popredných slovenských, českých a medzinárodných kanceláriách.

Vieme, že len hlboká znalosť práva a vysoké pracovné nasadenie nemôžu zaistiť skutočne špičkové právne  poradenstvo. Kľúčom k riešeniu problému je častokrát okrem dokonalého pochopenia obchodnej stratégie klienta či technickej stránky problému aj schopnosť empatie advokáta. Práve vďaka nej sa častokrát podarí doviesť k úspešnému koncu obchodné rokovania, ktoré sa zdanlivo ocitli v slepej uličke. Naši klienti sa môžu spoľahnúť na to, že náš prístup k poskytovaniu právnych služieb vychádza a vždy bude vychádzať práve z vyššie uvedeného prístupu.

Naša kancelária poskytuje právne služby vo väčšine právnych odvetví, ktoré súvisia s podnikateľskými či ekonomickými aktivitami našich klientov. Vynikáme v nasledujúcich oblastiach:

 

Náš Tím

Milan Šiška

Partner Viac INFO >

Tomáš Kruták

Partner Viac INFO >

Natália Holíková

Partner Viac INFO >

Ivana Mesíková

Advokátsky koncipient Viac INFO >

Služby v Českej republike

Vo spolupráci s týmom advokátskej kancelárie  Kruták & Partners, naším dlohodobým a exkluzívnym partnerom na českom trhu, poskytujeme naším klientom právne služby pokrývajú územie celého bývalého Československa.

ČLEN ARCLIFFE

Naša kancelária je jedným zo zakladajúcich členov medzinárodnej advokátskej kancelárie ARCLIFFE.
www.arcliffe.com

Kontakt